Kosova

Hajnat vjedhin kompjutera, lap-topa dhe telefona në një lokal në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vjedhje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan kosova.info.

Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e lokalit te tij dhe nga  aty kanë vjedhur  disa kompjuter, lap-topa dhe disa telefona  të ndryshëm.