Kosova

Hajdutët i futen me forcë në shtëpi dhe ia marrin një pushkë gjuetie, 300 euro dhe disa stoli ari

Në fshatin Sopanicë të komunës së Kaçanikut mbrëmë ka ndodhur një vjedhje e rëndë – shkruan Kosova.info

Sipas raportit të policisë: “Viktima mashkull  kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij, nga ku kanë vjedhur një pushke gjuetie, stoli ari dhe 300 euro para të gatshme.”

Rasti është duke u hetuar./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.