Kombëtare

Hajdutët e thyejnë një barnatore dhe vjedhin një sasi barnash

Bëhet fjalë për fshatin Sllatinë e Madhe. Sipas Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur dje – shkruan Kosova.info

“Ankuesi mashkull K/shqiptar ka informuar se persona të pa njohur kanë hapur me forcë derën e barnatores së tij dhe nga aty kanë vjedhur barëra në vlerë të konsiderueshme, si dhe para të gatshme  në euro.”

Sipas raportit 24 orësh, njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin./Kosova.info/

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//soaheeme.net/4/3473483