Show Biz

Habit ish-modelja: Tupac është gjallë, e kam parë në një koncert

Një grua pretendon se ajo pa reperin Tupac Shakur në SHBA në vitin 2014″, 18 vjet pasi vdiq nga një makinë duke qëlluar në Las Vegas .

Ka pasur qindra teori konspirative që rrethojnë reperin Tupac Shakur qysh prej vrasjes së tij misterioze në 1996, me shumë që pretendojnë se vdekja e tij ishte falsifikuar dhe ai u fsheh.

Një klip audio u ngarkua në kanalin YouTube WiredUp TV , duke paraqitur dëshmitarin e pretenduar i cili tha: “Në vitin 2014, Tupac ishte në St Louis.

“Takova disa njerëz në St Louis në 2014″>2014, takova Mystikal. Busta Rhymes, u njoha me Busta Rhymes.”

Para se të luhej klipi, hosti shpjegon se gruaja ishte një ish-modele.

Ai shtoi: “Ajo tha se Tupac ishte atje, ai nuk ishte atje, ajo pa një djalë … me një triko, kollitet dhe ai shikoi përreth dhe ajo tha” Tupac? ” sepse ajo është takuar më parë.

“Dhe ai u kthye përreth, pa atë, dhe një lloj të eci larg dhe ajo e ndoqi atë. Dhe ai hyri në një makinë … por ajo tha që ai hoqi kapuçin e tij dhe i dha asaj një buzëqeshje, i dha një puthje dhe tha se ai e kujtoi atë “.

Videoja u postua vetëm dje (17 shtator) dhe që atëherë është parë mbi 1.700 herë, me një numër njerëzish në mediat sociale duke i dhënë dy centët e tyre mbi teorinë.

Njëri prej tyre e bleu tregimin, duke shkruar: “Kush e di, kjo zonjë mund të dinte diçka”.

Një person shkroi: “Ju thoni që ajo ishte rreth reperëve dhe basketbollistëve profesionistë që nga fillimi i viteve ’90. Si nuk e di ajo për vdekjen e Tupac? Ju jeni duke intervistuar një person të gabuar, thjesht duke thënë!”

Cila është aktgjykimi juaj? Illuminati konfirmoi?