Zgjedhjet 2021

Gruaja e Glauk Konjufcës poston fotografi: Ne votuam

Ermira Bajçinca, gruaja e Glauk Konjufcës, njofton se së bashku me bashkëshortin kanë kryer obligimin qytetar, votimin.

“Ne votuam”, ka shkruar ajo, krahas dy fotografive të publikuara.

Ndryshe, qendrat e votimit janë hapur në orën shtatë të mëngjesit dhe do të qëndrojnë të hapura deri në orën 19:00. Deri më tani nuk është raportuar për ndonjë parregullësi.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort