Video

Gruaja 37 vjeçe bie nën urë sepse nuk …

Një grua 37 vjeçe ka vendosur të mos i zbatojë rregullat e zonës së ndaluar dhe të kalojë në një urë, ku e pësoi.

Pamjet tregojnë momentin kur ajo hyn me biçikletë në urën “Racine Street” në Wisconsin për të kaluar nga ana tjetër. Ajo është rrëzuar në një portë që ishte ngritur për të lejuar kalimin e varkave të mëdha.

Policia tha se punonjësi i urës ishte alarmuar për incidentin dhe u sigurua që ura të qëndronte e hapur derisa të vinte ndihma. Menjëherë sapo e nxorën jashtë, e dërguan në spital për të marrë ndihmën e parë.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483