SPORT

Griezmann dhe Dembele mund të rikthehen ndaj Napolit

Antoine Griezmann dhe Ousmane Dembele janë rikthyer në stërvitje të lehta me Barcelona, për t’u rikuperuar nga lëndimet për ndeshjen e Champions Leagues ndaj Napolit.

Grizmann kishte pësuar një lëndim në kofshën e këmbës së djathtë përderisa Dembele shkaku i lëndimit ka munguar që nga muaji janar i këtij viti, transmeton KOHA. 

Sipas mediave spanjolle, të dy lojtarët janë në rrugë të mirë për t’u kthyer për ndeshjen e vlefshme për Champions.

Këtë takim e ka humbur Vidal për shkak të kartonëve, ndërsa Umtiti e Todibo nuk kanë arritur të rikuperohen.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//benoopto.com/4/3473483