Show Biz

Gresa Pallaska sot feston ditelindjen e saj

Në projektin e fundit shihet në rolin e Rabijes në serialin vendor “Çka ka shpija” , ky rol u mirëprit mjaftë mirë nga adhuruesit e serialeve vendore.

Kurse sot Gresa feston ditëlindjen e saj, ku me këtë rast ka pranuar shumë urime në rrjetet sociale.

Ndryshe, Gresa ka mbushur përplot 36 vite dhe është njëra nga aktoret më të angazhuara si në seriale ashtu edhe në shfaqje teatrale.