Kosova

Grabitje e armatosur në një barnatore në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i grabitjes ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, shkruan kosova.info.

Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë  para të gatshme.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.