Rajoni

Gomone e braktisur në breg, ja dyshimet e policisë

Një gomone e fuqishme me dy super motorrë ëhtë gjendur në Darzës të Fierit. Të trembur skarfistët sapo kanë parë policinë janë larguar duke u fshehur në pyll dhe duke lënë gomonen e braktisur.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutave dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe kapjen e autorëve.