Show Biz

Gold AG publikon këngën “Epopeja e UÇK-së”

Gold AG e ka publikuar këngën e re, të cilën e ka sjellë në vazhdën e realizimeve të tija patriotike.

Në nderim të sakrificës së familjes Jashari dhe të gjithë të rënëve për liri, çdo vit në datat 5, 6 dhe 7 mars organizohet manifestimin gjithëpopullor, “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”.

Pikërisht ky edhe është titulli i këngës më të re të Arian Agushit, “Epopeja e UÇK-së”.

Për anën vizuale është angazhuar M Production që e ka xhiruar videoklipin e kësaj kënge.

Natyrisht që edhe videoja muzikore që e shoqëron këtë projekt është e mbushur me elemente patriotike.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483