ROZË

Gjyshja më seksi në botë zvogëlon gjinjtë


Australiania e bukur vitin e kaluar ishte në qendër të vëmendjes, sepse rrjeti social “Instagram” ia kishte hequr një foto ku ajo ishte tërësisht e zhveshur, por Gina nuk kishte hequr dorë nga publikimi i fotove të nxehta në rrjetet sociale.

Gina Stewart po përjeton një popullaritet të jashtëzakonshëm prejse nga mediet ishte shpallur si “Gyshja më seksi në botë” Australiania e bukur vitin e kaluar ishte në qendër të vëmendjes, sepse rrjeti social “Instagram” ia kishte hequr një foto ku ajo ishte tërësisht e zhveshur, por Gina nuk kishte hequr dorë nga publikimi i fotove të nxehta në rrjetet sociale. Në profilin e saj zyrtar ende ka shumë fotografi gjysmë të zhveshura, ndërsa këtë koleksion biondja seksi e rifreskon çdo ditë.

Ajo tashmë ka mbushur 49 vjet, ndërsa ishte bërë e famshme pasi si 48-vjeçare kishte garuar për “Miss Maxim Australia”, ku ajo ishte në garë kundër vajzave 18-vjeçare. Dhe falë kësaj gare ajo edhe ishte shpallur si gjyshja më seksi në botë, duke marrë parasysh se fëmijët e saj tashmë janë me fëmijë. Mirëpo, edhe pse është bërë e famshme falë formave shpërthyese të trupit ajo tani ka vendosur për një veprim jo aq të mirë dhe me siguri do të zemërojë fansat e saj të shumtë. Në të vërtetë ajo ka deklaruar se ka vendosur t’i nxjerrë silikonet nga gjinjtë e saj gjigantë.

“Shkaku i gjinjve të mëdhenj po kam probleme të mëdha me shpinën, prandaj kam vendosur t’i nxjerrë silikonet nga gjinjtë. Natyrisht se do të vendos silikonë më të vegjël”, ka rrëfyer ajo.

Image