Love & Sex

Gjyshja 82-vjeçare që bën s.eks 3 herë në javë: “S’më ka refuzuar asnjë djalë i ri!

Një gjyshe 82-vjeçare ka treguar sesi i përdor rrjetet sociale online për të bërë seks deri në 3 herë në javë.

Hattie Retroage nga Nju Jorku, kalon netë pasioni me burra deri në tre dekada më të rinj se ajo, dhe insiston se kurrë nuk është refuzuar nga një djalë i ri.

Nëna e dy fëmijëve, e cila ka dhe tre nipër e mbesa dhe ka jetuar vetëm për 35 vjet që nga divorci i saj, tha për “Daily Mail”: “Pantera nuk ndjek kurrë burra të rinj. Por unë kurrë nuk kam takuar një që nuk dëshiron të bëjë seks me mua”.

“Ua them paraprakisht se duhet t’i takoj për të krijuar një kimi mes nesh. Shkojmë për një pije dhe nëse kemi kimi, shkojmë në apartamentin tim, dhe nëse jo, atëherë e lëmë njëri-tjetrin në punën e vet”.

Gjyshja, e cila e filloi karrierën e saj si kërcimtare, tani punon si trajnere dhe shkrimtare.

Ajo u trajnua në një kolegj arti në Nju Jork, para se të takonte ish-bashkëshortin e saj dhe të hapnin së bashku një kurs kërcimi.

Çifti u divorcua kur ajo ishte në moshën 50-vjeçare: “Ai nuk punonte më shumë për t’i dërguar fëmijët në kolegj dhe kjo është ajo që e theu martesën tonë”.

Image
Image
Image