Show Biz

Gjiko vjen me një koncert madhështor në Prishtinë

Gjiko do të befasoj fansat e tij të shumtë duke sjellur një koncertë madhështor dedikuar atyre.

Koncerti do të mbahet me datën 6 korrik ku do të performoj Gjiko.

Ai gjatë këtij koncerti do të sjell kryesisht këngë nga albumi i ri “Energjiko” dhe padyshim hitet e tij të fundit.

Fansant e tij i din të gjitha këngët e Gjikos duke i kënduar ato së bashku me këngëtarin.Koncerti do të mbahet në amfiteatrin në pishinën e Gërmis.

Fansat e tij janë të entuziazmuar për koncertin ata komentuan në lajmërimin e Gjikos se me pa durim presin koncertin e madhë./Kosova.info/

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.