Show Biz

Gjiko propozon fejesë Elita Rudit

Moderatorja Elita Rudi mbrëmë festoi ditëlidnjen e saj të 25’të,befasia tjetër ishte propozimi për fejesë nga i dashuri i saj Gjiko.

Ajo mbrëmë festoi ditëlindjen e saj të 25’të befasirat nuk patën të ndalur që nga mëngjesi i djeshëm.

Ate e uroj qysh në orët e hershme Gjiko duke mbuluar aparatmentin e saj me lule,pastaj ajo morri dhe shume komente dhe urime nga fansa dhe familiajrët të saj të cilët janë të shumtë.

Gjersa në mbrëmje çifti kishte organizuar një darkë për familjarët.

Gjatë mbrëmjës ndodhi një befasi ku Gjiko propozoi Elitën me fejesë ajo u pa shumë e lumtur dhe padyshim që pergjigjja e saj nga lidhje e gjatë ishte po.

Qifti u pa shumë i lumtur për vendimin e marrë ata tani janë të gatshëm të shtyejn lidhjen e tyre në tjetër shkallë./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.