ROZË

Gjiko-Elitës për ditëlindje: Urime Shotë Galica ime, ty të kam sa një ushtri, ska luftë që se fitojmë

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi, festoi dje (e premte) ditëlindjen e saj të 26-të.

Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Një nga urimet më të përzemërta ia ka bërë bashkëshorti i saj, reperi Gjiko, i cili ka publikuar një imazh të veçantë të çiftit në rrjetin social Instagram.

Bëhet fjalë për një fotografi të realizuar gjatë perëndimit, ku Gjiko shihet teksa i jep një puthje në ballë më të shtrenjtës së tij.

“Urime ditëlindja gruaja ime, Shotë Galica ime. Ty të kam sa një ushtri , s’ka luftë që s’e fitojmë , Të dua”, ka shkruar Gjiko në Instagram.

Përndryshe çifti këtë vit u bënë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e pagëzuan me emrin Zëri. 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483