Kronika e zezë

Gjendet trupi i pajetë i mësimdhënësit tek Ura e Fshejtë

Sot rreth orës 14:00 është gjetur trupi i pajetë i mësuesit për të cilin ishte raportuar se ishte zhdukur disa javë më parë.

Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zyrtari i Policisë për Informim, Nysret Xhurkaj.

“Po është gjetur rreth orës 14:00 në largësi prek vendit të ngjarjes rreth 600 metra nga ana e FSK-së”.

“Trupi i pajetë është identifikuar nga familjaret dhe është dërguar në Institutin Mjekësisë Ligjore për obduksion”.