Kronika e zezë

Gjendet një person i vdekur në oborrin e QKUK-së

Një person është gjetur i vdekur dje në oborrin e QKUK-së.Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar.Lidhur me rastin janë njoftuar familjarët e viktimës dhe me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion, njofton policia në raport, transmeton Klan Kosova.