Kombëtare

Gjendet i pajetë 55 vjeçari në banesë, një ditë më parë humbi ndjenjat në spital

Një 55 vjeçar është gjendur i pajetë këtë mbrëmje në banesën e tij.
Ai është Leonidha Duka, dhe u gjet pa shenja jetë nga komshinjtë e tij në lagjen nr 1 në Memaliaj.


Mesohet se Duka vetëm një ditë më parë u shtrua ne gjendje të përkeqësuar në Qendrën Shëndetësore ne Memaliaj pasi ra pa ndjenja.
Mësohet se i ndjeri, jetonte i vetëm në banesë.
Ai vuante nga depresioni dhe tensioni, ndërsa paraprakisht, vdekja e tij dyshohet për shkaqe natyrale.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.