Kosova

Gjakovë – Babai rrah vajzën

Policia e Kosovës ka njoftuar se një rast i dhunës në familje ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Komunën e Gjakovës, shkruan Kosova.info.

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.