Show Biz

Getinjo paralajmëron këngën e re

Reperi i njohur nga Ferizaj, Getinjo, është në përgatitje të projektit të ri muzikor.

Njoftimin e ka bërë të ditur përmes disa postimeve që ka ndarë në rrjetet sociale, duke u treguar fansave disa nga prapaskenat e klipit të ri.

Projekti mban titullin “P9” dhe siç njofton artisti pritet të lansohet gjatë ditëve në vijim, por akoma nuk ka një datë zyrtare.

View this post on Instagram

P9

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

Në sekuencat që ka ndarë në Instagram, Getoar Aliu (emri i vërtetë i reperit) vjen mjaft atraktiv me stilin e ri të flokëve.

Kjo këngë duket se mezi po pritet edhe nga fansat e tij, nga të cilët mori reagime të shumta në imazhet e publikuara.

https://www.instagram.com/p/CCOmNv-B_3J/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkaq, “Rrezikim” mbetet projekti i fundit i Getinjos në bashkëpunim me Mossin, i cili ka arritur të grumbullojë afro tre milionë klikime në platformën YouTube.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.