Show Biz

Getinjo ndryshon stilin e flokëve

Ndryshimet janë pjesë e tij, ani pse është djalë.

Getinjo ka qëndruar mjaft aktiv për gjatë këtyre muajve të pandemisë, edhe me projekte muzikore, dhe herë pas here edhe me ‘freestyle’.

Kësaj radhe reperi mori vëmendjen e mediave me ndryshimin e ti në pamje, ai ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se ka ndryshuar stilin e tij të flokëve.

View this post on Instagram

Pretty Motherfucker 😁

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

Getinjo ka rregulluar flokët bishtalec dhe si mbishkrim ka lënë “Pretty motherf**ker”.