Show Biz

Georgina Rodriguez ‘thyen’ rregullat e karantinimit, del për të blerë veshje (FOTO)

Cristiano Ronaldo bashkë me lojtarët e ekipit të Juventusit janë vetëizoluar pasi futbollisti Daniele Rugoni doli me koronavirus.

Ronaldo është izoluar në vilën e tij, në Portugali me partneren Georgina dhe tre fëmijët.

Por Georgina është është fotografuar jashtë shtëpisë, duke thyr rregullat e karantinimit.

Modelja është mërzitur duke qëndruar në shtëpi dhe ka dalë të bëjë shopping në disa dyqane veshjesh.

Ky mosrespektim ka sjellë shumë kritika në rrjet mga ndjekësit e saj.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483