Life Style - Funny

Georgina nuk i harron ushtrimet në shtëpi, tregon linjat seksi me veshjen e ngushtë

Georgina Rodriguez nuk ndalet së ushtruari për fizik të mirë.

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez edhe gjatë qëndrimit në shtëpi, vazhdon të bëjë ushtrime për ta formësuar fizikun, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet duke ushtruar pranë dritares.

Në sy të bie fiziku i përsosur në veshjen e ngushtë sportive, e këto forma po i arrin me ushtrime.

Georgina dhe Cristiano po qëndrojnë të mbyllur në rezidencën luksoze në Itali, bashkë me fëmijët e tyre.

Ata po merren me aktivitete të ndryshme gjatë këtyre ditëve kur po qëndrojnë të izoluar në shtëpi

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483