Show Biz

Georgina ekspozon të pasmet dhe rrjeti tërbohet

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez njihet për format e saj perfekte, të cilat i ekspozon shpesh.

Bukuroshja spanjolle ka fituar shumë popullaritet në rrjetet sociale, kjo për shkak se është në krahët e njërit nga lojtarët më të mirë në histori të futbollit.

Një trup i skalitur si me dorë, Georgina ekspozon të pasmet dhe rrjeti tërbohet
Image

Xhorxhina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese prej saj.

Image

Së fundmi ajo është bërë pjesë e një reviste portugeze, ku në kopertinën e saj shihet partnerja e sulmuesit të Juventusit, teksa shfaq linjat e saj, por vëmendjen e të gjithëve e tërheqin të pasmet e saj bombastike, të cilat kanë “çmendur” ndjekësit e saj.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.