Show Biz

Genta zbulon dhuratën e shtrenjtë që ia bëri i dashuri

Genta Ismajli, tashmë edhe zyrtarisht është në lidhje dashurie.

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të dashura dhe më simpatike. Ajo është një nga ato këngëtare që jetën e saj private e ka mbajtur larg syrit të mediave rozë.

E ftuar pak kohë më parë në emisionin “Ftesë në 5” këngëtarja tregoi se nuk ishte në një lidhje dhe se do të donte që partneri i ardhshëm të kishte një trup të bukur dhe të mos bëhej xheloz.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort