Show Biz

Gent Fatali sot feston ditëlindjen, sa vite po i mbush ai ?

Gent Fatali feston ditëlindjen, e dashura e uron publikisht

Ka një ditë të veçantë.

Gent Fatali sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 30 vite jetë, për këtë ditë reperi ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat e tij.

Gent Fatali feston ditëlindjen, e dashura e uron publikisht

Por ajo që merr vëmendjen është urimi i të dashurës së tij, Rozafa për herë të parë ka uruar publikisht reperin me një postim të bërë në Instagram.

“Urime më i shtrenjti im” ka shkruar Rozafa në foton ku shihet pran Gentit.

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.