SPORT

Genk – Liverpool, formacionet zyrtare

Mbrëmjen e sotme në “Luminus Arena” luhet sfida mes Genk dhe Liverpool, e vlefshme për javën e tretë në Champions League.

“Të kuqve” u duhet me patjetër fitorja në këtë transfertë, për të arritur në kuotën e 6 pikëve. Klopp ka disa mungesa për këtë sfidë siç janë, Trent Alexander Arnold, Xherdan Shaqiri dhe Joel Matip.

Ky takim i vlefshmë për Grupin E do të luhet në orën 21:00 dhe janë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Image

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483