Show Biz

Genc Prelvukaj feat NRG Band sjellin këngën “Dashnija jeme”

Para disa ditësh Genci paralajmëroi këngën e re “Dashnija jeme”.

Dueti i radhës i Genc Prelvukaj vjen në duet me NRG Band ,grupi NRG Band ka kohë që nuk kan sjellë ndonjë projektë të tyre që nga balada e fundit e tyre “Harrom” në muajin shkurtë.

Ndërsa projekti i fundit nga Genc Prelvukaj ishte “Andërr” në duet me Lyrical Son baladë kjo që u mirëpritë mjaft mirë nga fansat e tij dhe arriti të klikohet 3 milion klikime.

Tani dyshja solli projektin e tyre të përbashkët”Dashnija jeme” këngë që sapo u lansua në Youtube.

Sa do të pëlqehet ky duet e shohim në orët në vazhdim./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.