Show Biz

Gena feat.Skivi sjellin këngën “Kijamet”

Para disa javesh ata lajmëruan rreth një bashkëpunimi mes Genës dhe Skivit.

Nga angazhimet e shumëta kënga e radhës ju morri shumë kohë deri në përfundim të realizimit të projektit të tyre të lajmëruar kohë më parë.

Tani ata finalizuan videoklipin e tyre të quajtur “Kijamet” ,këtë na bëri vet të ditur këngëtari Gena në llogarinë e tij Instagram.

Kënga u mirëprit mjaftë mirë dhe arriti shumë  klikime./Kosova.info/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.