Show Biz

Gashi paralajmron një duet me Cardi B dhe DJ Snake

Rep artisti i hip hop superylli shqiptar, Gashi, duket se po bëhet gati për një bashkëpunim të madh

Së fundmi ai publikoi një video në rrjetin social Instagram, ku ai konfirmoi projektni e ri.

“Kush është gati për Gashi, DJ Snake dhe Cardi B?”, ka shkruar Gashi në këtë postim në rrjetin social Instagram.

View this post on Instagram

Who’s ready for new Gashi SNAKE Cardi!?

A post shared by GASHi (@gashi) on

Ky nuk do të jetë projekti i parë i Gashit me DJ Snake.

Madje, pritet që kjo dyshe të jenë pjesë edhe e Sunny Hill Festival këtë vit.