SPORT

Futbollisti po tregonte historinë e s*ksit tresh, ish-gruaja e tij e dëgjon dhe plas sherri

Një grindje e çmendur shpërtheu mes ish-futbollistit ukrainas, Aleksandr Aliev dhe ish-gruas së tij Tatjana, teksa Aliev ishte duke folur me bukuroshen Ina Golovko live në “Instagram” ndërkohë që u shpreh se kishte bërë seks tresh.

Ish-mesfushori i Dinamos së Kievit dhe Lokomotivës së Moskës, u mburr me këtë gjë në ‘Instagram’ para 24 mijë ndjekësve, ndërkohë që pasi dëgjoi fjalët e Aleksandërit, ajo u dëgjua duke bërtitur në sfond.

Pavarësisht se janë ndarë, Aliev dhe Tatjana banojnë në të njëjtën shtëpi. Ajo tha se është e papërshtatshme të flitet për gjëra të tilla para fëmijëve.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.