SPORT

Futbollistët e Kosovës dhe të Anglisë dalin në nxemje

Futbollistët e kombëtares së Kosovës ata të Anglisë kanë zbritur në fushën e stadiumit “Fadil Vokrri” për të kryer nxemjet.

Tashmë edhe stadiumi ka nisur të mbushet.

Ndeshja nis në ora 18:00.