SPORT

Lojtarët e Anglisë futen në fushës mes duartrokitjeve dhe brohoritjeve

Në prag të sfidës ndaj Kosovës futbollistët e kombëtares së Anglisë kanë hyrë në stadiumin “Fadil Vokrri” ku kanë qëndruar për pak minuta.

Anglia luan për herë të parë në Prishtinë sonte nga ora 18:00, transmeton Koha.net.

Tashmë sheshet e Prishtinës janë stërmbushur me tifozë, disa prej të cilëve do të shikojnë ndeshjen në stadium e disa prej tyre në shesh.