Show Biz

Fustan me 18 metra bisht! Moderatorja seksi konfirmon martesën brenda këtij muaji(Video)

Moderatorja simpatike e programeve sportive në Klan Kosovë, Genta Cana, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të ndarë emocionet e pritjes së ëmbël për herë të parë.

Edhe pse në muajt e parë të shtatzënisë, Genta tregoi se ka filluar të ndjejë emocionet e para dhe është shumë e lumtur që ditëlindja e radhës do e gjejë të plotësuar, jo vetëm si nënë, por edhe si bashkëshorte.

Bjondia bukuroshe zbuloi se ka nisur përgatitjet e dasmës, që në fakt do të bëhet më herët seç e kishim menduar.

Në datën 24 Prill Genta Cana dhe i fejuari i saj do të kurorëzojnë dashurinë në martesë, në një dasmë të madhe dhe me më shumë se 300 të ftuar.

Sa i përket fustanit, ajo premtoi që do të jetë shumë madhështor, me 18 metra bisht dhe detaje të tjera, që vendosi të mos i zbulonte.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort