Life Style - Funny

FOTOT hot/ Forma perfekte, gjyqtarja bukuroshe shqiptare “ul” flamurin dhe “ngre” temperaturat, duket në superformë

Pothuajse të gjithë kanë nisur pushimet, pas një sezoni të gjatë dhe të lodhshëm, ashtu sikurse futbollistët, edhe gjyqtarët kanë nisur pushimet e tyre verore.
pjimage

Së fundmi ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

Gjyqtarja bukuroshe ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini.

erina

Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy format e saj perfekte.

kume
erinda kume
117150780_3565795780209300_3448800042357415661_n
erindaa
erinda kumjm
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483