Life Style - Funny

FOTOT/ Franceska Jaçe i nxjerr të gjitha në ‘shesh’, publikon foton nudo. Ja ç’shkruan

Françeska Jaçe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale.

Mirëpo këtë herë ka thyer rrjetin dhe ka pozuar si kurrë më parë.

Modelja ka realizuar një set të ri fotografik dhe në foton e postuar në Instagram shihet tërësisht e zhveshur.

Ajo ka mbuluar me duar pjesët intime, për t’i lënë pak vend imagjinatës.

“Pa make up”, ka shkruar Françeska krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Franceska Jace (4)
Franceska Jace (3)
Franceska Jace (2)
Franceska Jace (1)
franceska-jace-2-35m7s0xcscbk3st2woq7eo
franceska jace
franceskajace-780x439
franceska jace2
franceska jace1
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483