Show Biz

Fotoja e fundit e Oriola Marashit zhgënjen fansat, ja pse

Oriola Marashi është një ndër vajzat më provokuese të showbizit shqiptar, të cilën e kemi parë gjithmonë me veshje ekstravagante dhe mjaft seksi duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Para pak ditësh na tregoi që ishte me pushime në Dhërmi, por të themi të drejtën kohët e fundit s’ka qenë shumë aktive në Instagram, ndoshta do që t’i shijojë pushimet ashtu siç duhet.

Oriola ka publikuar mbrëmjen e sotme një foto në Instagram të një nga projekteve të saj në Itali me fotografin Endrit Mërtiri ku shfaqet me një fustan të bukur që i nxjerr në pah gjoksin e saj dhe shkruan: “E di qe doni foto plazhi po per momentin…”

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.