Life Style - Funny

FOTO/ Vajza e ish deputetes një “bombë”, provokon fansat me foto seksi

Vajza e ish-deputetes së PD, Albina Deda vazhdon të provokojë fansat me fotot e saj seksi në rrjetet sociale.

Ada konsiderohet një femër shumë tërheqëse dhe përflitet shumë në mediat rozë për fizikun dhe pamjen e saj.

Ajo e shfrytëzon bukurinë e saj më së miri duke u bërë një nga më të komentuarat në rrjetet sociale.

Vajza e ish-deputetes e cila nuk ka komplekse ndan shumë shpesh me ndjekësit e saj foto u shfaqet mjaft tërheqëse.

Madje nuk ngurron të vërë në pah format e saj bombastike.

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483