Life Style - Funny

FOTO/ Trejsi Sejdini çmend fansat me foton e fundit në pishinë

Trejsi Sejdini bëhet sërish objekt bisede e mediave rozë.
Miss Universe Albania 2018 di si ta vendosë veten në qendër të vëmendjes dhe të marrë pëlqimin e fansave.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto tepër sensuale ku shihet e shtrirë anës pishinës, me bikini rozë që i tregojnë format e kolme dhe trupin elegant, si ngjalë.

Trejsi nuk ka zgjedhur të bëjë asnjë koment krahas fotos, por ka postuar vetëm një lule.

'Si ngjalë', Trejsi Sejdini çmend fansat me foton e fundit
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483