Life Style - Funny

FOTO/ Të pasmet e Georgina Rodriguez me tanga ‘ndezën’ Instagramin

Nuk i ndahet stërvitjes asnjë ditë.

Madje dhe në kohë karantine Georgian Rodriguez ka publikuar foto dhe video teksa stërvitet.

Por i gjithë mundi i është shpërblyer të fejuarës së CR7 pasi ajo ka një trup me forma që të bëjnë të ‘ulërasësh’.

Këtë e tregon dhe postimi i saj i fundit i cili nuk ka marrë me mijërë pëlqime në Instagram.

E veshur me tanga dhe bluzë të zezë ajo si rrallëherë ka reklamuar kaq afër dhe me tanga të pasmet e saj që duken si të gdhendura. 

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483