ROZË

Foto/ Tayna pozon pa të brendshme

Tayna është një nga reperet më të mira shqiptare.

Por, së fundmi reperja ka bërë një veprim që ka habitur ndjekësit e saj, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, ajo hodhi dy fotografi dhe në njerën nga to, Tayna shihet pa të brendshme.

E komentet në këto foto ishin të ndryshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.