Kuriozitet

FOTO/Takimet e punës në skype gjithmonë e më komode, ‘dhomat virtuale’ një trend në rritje

Tashmë shumë njerëz po punojnë nga shtëpia dhe takimet e punës në skype janë bërë një gjë e zakonshme.

Ndërsa në fillim ato mund të shkaktonin stres se si duhet të visheshim apo në cilën dhomë të qëndronim, tani duket se njerëzit janë mësuar me to dhe janë tejet të lirshëm.

Këta njerëz nuk janë shqetësuar aspak për ta bërë dhomën e tyre të paraqitshme, pasi kanë zgjedhur të përdorin sfonde virtuale.

Ja disa prej gjetjeve më të veçanta:

//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483