Love & Sex

FOTO/ Shokon ish-miss Italia: Seksi me Kostakurtën më ka shkatërruar gjunjët

Ish-mis Italia, Martina Kolombari, ka shokur me një deklaratë të saj për mediat italiane, ku ka folur për jetën e saj private.

Ajo është bashkëshortja e ish-mbrojtësit të Milanit dhe kombëtares italiane, Alesandro Kostakurta. Në deklartën e saj, 44-vjeçarja që njëkohëisht njihet edhe si aktore, modele dhe prezantuese televizive ka ndarë për adhuruesit aspekte nga dhoma e saj e gjumit.

1

“Seksi me Alesandron më ka shkatërruar gjunjët”, ka deklaruar bashkëshorja e “Billi” Kostakurtës, Martina Kolombari, që në vitin 1991 fitoi kurorën e “Miss Italia”.

2
3
4