Show Biz

FOTO/ Sharon Stone tregon një gjë të pazakontë për jetën e saj

Sharon Stone (62) ka treguar se kur “ishte e re, të gjithë i thoshin se diçka nuk shkon me trupin e saj”, por më vonë ajo e kishte pranuar këtë gjë ashtu si ishte

Sharon Stone kishte vuajtur me moshën kur ishte 40 vjeçare.

Aktorja 62 vjeçare ka pranuar që ishte një kohë para dy dekadave ku ajo në të vërtetë “nuk pajtohej me trupin e saj”, por tai ajo është më e vjetër dhe ndihet tepër e kënaqur me ato që i ka.

“Në të 40-at isha në një pikë që kur shkojë në banjë me një shishe verë, mbyllja derën dhe thosha, ‘nuk do të dal nga këtu deri ta kem trupin që me duhet”, ka thënë ajo për Vogue Germany.

Mirëpo, gjatë kohës Sharon e pranoi se e do trupin e saj “edhe më shumë” sidomos tani kur është e vjetër.

“E dua shumë më shumë trupin tim tani. I jam shumë mirënjohës atij. Kur isha e re, të gjithë me thoshin se çfarë të keqe në trupin tim –kjo këtu, ajo aty”, ka thënë ish supermodelja e njohur.

Bukuroshja ende duket e bukur dhe shpesh poston në Instagram foto me bikine duke treguar trupin e saj të tonifikuar dhe asetet e saj.