Show Biz

FOTO/ Ne të gjithë me maska, Rina tregon gjoksin për vëmendje tuaj dhe bën pyetjen…

Nuk i bënë përshtypje situata në të cilën po kalon vendi, për shkak të koronavirusit, këngëtarja Rina po vjen me këngë të re.

E pyetjen se sa prej fansave të saj janë duke e pritur këtë projekt, ajo e bëri me gjoksin jashtë.

Në Instagram, Rina hodhi ca foto ku përpos gjoksit, vëmendje mori edhe grimi e ngjyra karakteristike e flokëve.

Se çka po na sjell ajo, presim të shohim.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.