Show Biz

FOTO/ Pas vargjeve të të atit, Barbana Dini prek me statusin për të vëllain

Tashmë janë bërë 3 vite nga vdekja e këngëtarit Ergin Dini.

Por ai ditën e djeshme këngëtari është kujtuar nga familjarët e tij.

E motra e tij në rrjetet sociale ka shprehur dhimbjen për humbjen e të vëllait.

“3 vite pa ty o gjysma shpirtit! 3 vite e humbur,3 vite duke genjyer veten cdo dite…Si mundesh te jetosh TI vetem neper kujtime?!”,  shkruan këngëtarja teksa publikon edhe një foto të vëllait të saj.

Gjithashtu nuk munguan edhe disa vargje nga babai i tij,Dashamir Dini i cili shprehu dhimbjen për humbjen e të birit dhe mallin që ndjen për të.

Babai i këngëtarit na tregoi  se familja e tyre e ka ende të freskët dhimbjen për humbjen e djalit të tyre dhe asgjë nuk mund t’i ngushëllojë.

Image
//graizoah.com/afu.php?zoneid=3473483