Show Biz

FOTO/ Pamela Anderson i hap këmbët në shtrat

Njihet për pozat e tilla.
Ajo së fundmi në Instagram ka hedhur një foto të ‘nxehtë’.

Madje, Pamela Anderson në Instagram publikon foto me dy ngjyra, bardhë e zi, e duken si foto të vjetra, shkruan Syri Kosova.

Në shtrat dhe duke hapur këmbët, edhe pse e mbuluar me çarçafë, Anderson nuk la vend për imagjinatë.

Shfaq më shumë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

//dooloust.net/4/3473483