Show Biz

FOTO/ Një dhuratë seksi për Krishtlindje! Belen Rodriguez nudo poshtë vellos

Një kuti për tu hapur, ku në brendësi të saj një surprizë që të le me gojë hapur. Belen Rodriguez shfaqet sensuale teksa pozon nudo mbuluar me një vello të kuqe. ’Keni mbaruar së zgjedhuri dhuratat e Krishtlindjes? Unë vazhdoj akoma” bën shaka Belen në Instagram me ndjekësit e saj.

Për Stefano De Martioni parashikohet një 25 dhjetor i nxehtë… Gjatë setit fotografik shumë erotik Belen nxjerr jashtë të gjithë seks apelin e saj.

Rodriguez luan me objektivin, duke mos i kursyer pozat provokuese dhe shikimet intriguese.

Një dhuratë seksi për admiruesit e saj të shumtë, që vjen para kohe poshtë pemës së Krishtlindjes.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.