Life Style - Funny

FOTO/ Moderatorja e RTK-së i ngre këmbët…!

Arbnora Ademaj ish Miss Kosova, modelja dhe moderatorja e televizionit publik RTK, ka hedhur një foto të re nga ky set i realizuar.

Ajo shihet e veshur me plot stil, derisa i ka çuar këmbët sipër.
E tillë, padyshim që Arbnora duket seksi.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort